Мистецтво створювати прекрасне

27

бер

Мистецтво створювати прекрасне

 

Краса врятує світ! Здавалось би, заїжджена фраза, як ніколи актуальна в наш час. У цьому були переконані учасники Фестивалю індустрії краси «Дзеркало моди 2014», який пройшов в Експо-центрі «Метеор» у Дніпропетровську.

 

Нарівні з почесними гостями та професіоналами міжнародного рівня, честь розрізати червону стрічку і відкрити фестиваль випала також Анні, бренд-менеджеру ТМ «Creamoire». Протягом наступних трьох днів Дніпропетровськ був столицею краси. Павільйони заповнили професіонали, майстри манікюру та татуажу, стилісти-перукарі, косметологи та інші представники індустрії моди, а також чарівні жінки усіх вікових категорій, кожна з яких могла знайти для себе щось корисне та захоплююче.

 

Майстер-класи та семінари-тренінги, виставка, на якій працювали представники послуг у сфері краси, унікальні конкурси та експозиція «Made in Ukraine» – програма фестивалю була настільки насиченою, що у гостей заходу не було практично жодної вільної хвилини. Дуже доречними стали десерти «Creamoire», які всі учасники отримали в подарунок.

 

ТМ «Creamoire» вважає, що, незважаючи на кризу, жінка має залишатися жінкою, чарівною та неповторною. Тому, незалежно від обставин, ми будемо підтримувати людей, які створюють таку красу.