Нашу колекцію поповнили два чудових десерти - Трайфл і Чізкейк

25

лис

Нашу колекцію поповнили два чудових десерти - Трайфл і Чізкейк

Осінь. Погожих деньків усе менше. Все частіше хочеться узяти улюблену книгу, теплий плед, чашку чаю або кави, свій улюблений десерт, і насолодитися цим острівцем тепла і затишку, незважаючи на примхи погоди. У цьому Вам з радістю допоможуть майстри ТМ «Кремуар», які день і ніч працюють над відтворенням шедеврів світової кулінарії. Після довгого відбору найбільш гідних, були вибрані два воістину легендарних десерта, до яких навіть нечисленні супротивники солодкого навряд чи залишаться байдужими. Тож дозвольте Вам представити нових членів нашої солодкої сім'ї – чізкейк і трайфл.

 

Складно уявити людину, яка жодного разу не чула про таку світову знаменитість серед десертів як чізкейк. Батьківщиною цього популярного десерту вважаються США, куди він приплив з Англії; аналогами сучасного чізкейка балували ще стародавніх греків. Цими ласощами в Греції пригощали олімпійських атлетів і гостей на весіллі. Діставшись Древнього Риму, десерт запав в душу Юлію Цезарю, що автоматично робило його приготування обов'язковим у будинках знаті. За іншою ж версією, чізкейк родом з Близького Сходу. Сьогодні цей вишуканий десерт вищих шарів суспільства є доступним усім у своїх численних варіаціях.

 

 

Чізкейк готують з сиру філадельфія або маскарпоне, також використовують вершки, цукор, яйця і фрукти. Найніжніше суфле, отримане з цих інгредієнтів, кладеться на основу з печива або солодких крекерів. Ніби все і просто, проте тільки перерахуванням інгредієнтів не передати усієї душі цього неперевершеного десерту. Він такий ніжний, що пробуджує найтрепетніші мрії – ті, що повертають нас у безтурботне дитинство і дарують незабутнє відчуття польоту в щось світле і радісне. Якщо Ви ще його не куштували – поза сумнівом, за якоюсь безглуздою випадковістю, – то обов'язково спробуйте: це того варте.

 

Нашу колекцію десертів поповнив ще один дивовижний десерт – трайфл. Цей солодкий гість родом з Англії, перша згадка про десерт датується 1596 роком. Для англійців трайфл за час свого існування став національним блюдом. Перекладається назва десерту як «дрібниця», що жодним чином не відповідає його неординарному смаку. На жаль, історія не зберегла ім'я творця цього чарівного рецепту, але і за століття свого переможного мандрування по кухнях трайфл змінився, обріс додатковими компонентами, і з творіння середньовічних домогосподарок, подібно до казкової Попелюшки, перетворився на вишукане творіння кулінарного мистецтва.

 

 

Трайфл абсолютно не виправдовує своєї назви: заснований на просоченому бісквітному тісті, і кремі, що лягає ніжно, ніби літні хмари, з сиру маскарпоне із спокусливою шоколадною глазур'ю – це зовсім не дрібниця. Звичайно, рецептів трайфла дуже багато, що залишає простір для фантазії і експериментів. І саме тому ми вибрали таку рецептуру, яка підкреслює витончене походження десерту і відображає найкращі традиції англійських ресторанів. Якщо у Вас є бажання помандрувати, але, на жаль, немає часу для цього – просто візьміть трайфл, чашку чаю, і Ви неодмінно опинитеся в старій добрій Англії, поринете в її мирну чарівність і накопичені століттями вишуканість і аристократизм.

 

І це тільки початок. Колекція поповнюватиметься новими кулінарними шедеврами для Вашого задоволення.