Про бренд Creamoire

  • Народження легенди «Кремуар»
  • Философия «Кремуар»
  • Ключові принципи

Одного разу на щорічному кулінарному ярмарку в Москві зустрілись професіонали свого діла, найяскравіші фахівці фабрики «Чигринов» з великими майстрами кондитерського мистецтва з Бельгії. Сказати по правді, геніальні бельгійські знавці настільки були вражені українською ретельністю і стараннями, що невдовзі народилася ідея створити унікальну марку десертів, яка включатиме у собі всі світові шедеври вищої кулінарної школи Європи.

Так на світовій арені, у 2012 році з’явився такий бренд, який за лічені дні підкорив, майже всіх, своєю унікальністю і вишуканістю у європейських десертах. Ім’я цієї торгівельної марки «Creamoire» . Сама по собі колекція відтворює всесвітньо відомі шедеври кондитерського мистецтва , а саме Панна Котта, Фондант, Тірамісу. Незабаром у березні 2014 року виходить лімітована колекція перших в Україні десертів, які були створені особливо для людей, які дотримуються Святого посту.

Вишукані десерти виконані за унікальною рецептурою, яка була розроблена спільними зусиллями бельгійських та українських майстрів, виключно для Вашого задоволення. Ми намагаємось привнести в наші продукти краплинку любові та турботи, щоб кожна мить вашого яскравого життя була незабутньою.

«Життя – це лише хвилина,
Не залишай десерт на потім!»

Скільки ролей ми граємо та скільки масок одягаємо щодня! І так багато прекрасних моментів, мов пісок, вислизає у стрімкий вирій галасливих вулиць і міських вогнів.

Кожен з нас мріє зупинится або хоча б сказати «Стоп!», хоч на хвилинку, усьому світові та присвятити цю неймовірну мить тільки собі!

ТМ «Creamoire» презентує широкому загалу свою колекцію вишуканих європейських десертів , які покликані дарувати радість та задоволення. Поринь у чарівний світ свободи і легкості, будь справжньою!

Насправді світ не може ділитися на минуле та майбутнє... Він пропонує ловити хвилю сьогодні, яку завжди будеш згадувати з ніжністю та на зустріч з якою будеш чекати з нетерпінням. Поділись зі своїми близькими, сім'єю, друзями, розділи цю мить з «Creamoire»!

Продукція ТМ «Creamoire» відповідає найвищим вимогам і міжнародним стандартам якості ISO 9001:2009. Безпека та гарне самопочуття наших клієнтів є найважливішими принципами для нас. Саме тому ми ретельно добираємо всі інгредієнти для наших десертів, щоб кожна мить вашого задоволення стала незабутньою.

Десерти ТМ «Creamoire» створені виключно з натуральних компонентів, які були привезені з найвіддаленіших куточків Європи.

Наші кондитери об’єднавшись з бельгійськими майстрами втілили в життя світові шедеври кулінарного мистецтва. Зараз нічого не коштує, побалувати себе кохану, вишуканими ресторанними десертами, як вдома так і в офісі. Італійські та французькі десерти ніколи ще не були так доступні!

Кожен ласий шматочок десерту Тірамісу ми викладаємо власноруч, кожна ягода десертів Панна Котта проходить найретельніший відбір, для того щоб ви могли насолоджуватися дійсно європейською якістю наших десертів.

Creamoire © 2014

Створення сайтів — ArtjokerНаше название не самое простое, как и наши десерты, поэтому нас часто могут искать так: Kremuar, Kreamore, Кремуар, Креаморе.