Одного разу на щорічному кулінарному ярмарку в Москві зустрілись професіонали свого діла, найяскравіші фахівці фабрики «Чигринов» з великими майстрами кондитерського мистецтва з Бельгії. Сказати по правді, геніальні бельгійські знавці настільки були вражені українською ретельністю і стараннями, що невдовзі народилася ідея створити унікальну марку десертів, яка включатиме у собі всі світові шедеври вищої кулінарної школи Європи.

Так на світовій арені, у 2012 році з’явився такий бренд, який за лічені дні підкорив, майже всіх, своєю унікальністю і вишуканістю у європейських десертах. Ім’я цієї торгівельної марки «Creamoire» . Сама по собі колекція відтворює всесвітньо відомі шедеври кондитерського мистецтва , а саме Панна Котта, Фондант, Тірамісу. Незабаром у березні 2014 року виходить лімітована колекція перших в Україні десертів, які були створені особливо для людей, які дотримуються Святого посту.

Вишукані десерти виконані за унікальною рецептурою, яка була розроблена спільними зусиллями бельгійських та українських майстрів, виключно для Вашого задоволення. Ми намагаємось привнести в наші продукти краплинку любові та турботи, щоб кожна мить вашого яскравого життя була незабутньою.